Szkola Medialna Nowoczesna edukacja

Nasze zasoby i nasze działania. Tu znajdziesz materiały dotyczące różnych aspektów nowoczesnej edukacji. Metody pracy, pomocne materiały, scenariusze lekcji, które można wykorzystać w trakcie zajęć edukacyjnych. Tu publikujemy artykuły dotyczące najnowszych rozwiązań technologicznych stosowanych w szkole. Porady, instrukcje, filmy, czyli wszystko co warto wiedzieć o stosowaniu TiK w szkole. Oraz aktywne wspieranie nauczycieli, poprzez system szkoleń i doradztwo. Fundacja Szkoła Medialna to krakowska orga.

OVERVIEW

This web site szkolamedialna.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have probed seven pages inside the domain szkolamedialna.pl and found thirty-seven websites referring to szkolamedialna.pl. We were able to note two mass networking platforms retained by this website.

SZKOLAMEDIALNA.PL RANKINGS

This web site szkolamedialna.pl has seen fluctuating amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for szkolamedialna.pl

Traffic ranking (by month) for szkolamedialna.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolamedialna.pl

Gimnazjum nr 36 w Krakowie im. św. Brata Alberta.

W klasach turystycznych, nauka języka angielskiego. Emsp;28 kwietnia 2015 Monika Król. Relacja z wycieczki do Włoch 5 maja - 11 maja 2015 r. Grupa młodzieży z naszej szkoły wraz z opiekunami pmGauzą i M. Jankowską wyjechała na kilkudniową, bardzo oczekiwaną wycieczkę do Włoch.

WHAT DOES SZKOLAMEDIALNA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolamedialna.pl Mobile Screenshot of szkolamedialna.pl Tablet Screenshot of szkolamedialna.pl

SZKOLAMEDIALNA.PL HOST

Our web crawlers observed that a lone root page on szkolamedialna.pl took two thousand eight hundred and thirty-three milliseconds to stream. Our parsers could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
94.152.22.30

WEBSITE IMAGE

I revealed that this website is operating the Apache os.

Szkola Medialna Nowoczesna edukacja

DESCRIPTION

CONTENT

This web site szkolamedialna.pl had the following in the site, "Tu znajdziesz materiały dotyczące różnych aspektów nowoczesnej edukacji." Our analyzers noticed that the webpage stated " Metody pracy, pomocne materiały, scenariusze lekcji, które można wykorzystać w trakcie zajęć edukacyjnych." The Website also said " Tu publikujemy artykuły dotyczące najnowszych rozwiązań technologicznych stosowanych w szkole. Porady, instrukcje, filmy, czyli wszystko co warto wiedzieć o stosowaniu TiK w szkole. Oraz aktywne wspieranie nauczycieli, poprzez system szkoleń i doradztwo. Fundacja Szkoła Medialna to krakowska orga."

VIEW SIMILAR DOMAINS

Blog de t0Ri-BaRbi3-bOnUs - Blog de t0Ri-BaRbi3-bOnUs - Skyrock.com

Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre. Les premiers jours de Tori.

Blog Music de Thestarisdead - Music. - Skyrock.com

Abonne-toi à mon blog! Numéro de la piste. Clique ici pour installer Flash.

Son Profil - totox77 - Skyrock.com

La position des blocs a été enregistrée. HI voila un 5 et 1 kiffe passe une bonne fin de nuit . Un pote ma dit tu cherché des meufs pour des cams. Un pote ma dit tu cherché des meufs pour des cams. 5 pOur tOn prOfill bizOu.

Vereador Fiorotti

Quarta-feira, 23 de abril de 2014. 23 de abril - Quadrante Sudoeste às 19 horas na E. Visconde do Rio Branco, Rua Pistóia 664 Rio Branco. Rio Grande do Sul, 1790. Setembro e Outubro - Reuniões preparatórias para as Assembleias Microrregionais.

Blog de Vinz-Hell - Vinz-Hell - Skyrock.com

Shooting pour un magazine grenoblois dans.